Civilinės aviacijos administracija - Kokių atvejų nenumato Reglamentas?

Į pradžią El.paštas Sitemap
Print
English

   Civilinės aviacijos administracija
   Rodūnios kelias 2, LT-02188 Vilnius
   Įmonės kodas 288771670
   Tel. (5) 2739038; faks. (5) 2739248
   El. paštas caa@caa.lt  

   Duomenys apie biudžetinę įstaigą
   Civilinės aviacijos administraciją
   kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
   juridinio asmens kodas: 288771670

VEIKLOS SRITYS

PASLAUGOS
LIETUVOS CIVILINĖ AVIACIJA
AVARIJOS IR INCIDENTAI

  Kokių atvejų nenumato Reglamentas?

Kokių atvejų nenumato Reglamentas? 

Reglamentas nenumato žalos, patirtos dėl turizmo pakete numatytų paslaugų nesuteikimo, atlyginimo. Tokios žalos atlyginimas gali būti reikalaujamas remiantis Monrealio konvencijos (Konvencija dėl tam tikrų tarptautinio vežimo oru taisyklių suvienodinimo) arba Turizmo įstatymu. Turizmo paslaugų teikimo organizavimą Lietuvoje prižiūri Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.

Reglamentas neapima tokių atvejų kaip bagažo vėlavimas ar dingimas, žalos dėl skrydžio vėlavimo atsiradimas. Šie atvejai patenka į Monrealio konvencijos  reguliavimo sritį. Atkreipiame dėmesį, kad Civilinės aviacijos administracija teisės aktais nėra įgaliota priimti sprendimų dėl konvencijos reikalavimų atitikimo.  Lietuvos Respublikoje šio teisės akto įgyvendinimas priklauso teismų kompetencijai.

Tačiau CAA gali suteikti keleiviams konsultaciją dėl Monrealio konvencijoje numatytų keleivių teisių. Netinkamas aptarnavimas ar sutartinių įsipareigojimų nevykdymas taip pat nėra apibrėžti Reglamento taikymo srityje. Tokie atvejai turėtų būti sprendžiami pasitelkus vartotojų gynimo organizacijas arba bendra civiline tvarka. CAA gali suteikti keleiviams konsultaciją rūpimais klausimais, susijusiais su keleivių skraidinimu.

Paskutinis atnaujinimas: 2008-10-14 13:41:08
 
INFORMACIJA KELEIVIAMS
AVIACIJOS BENDRUOMENEI
© CAA. Visos teises saugomos. Sprendimas Idamas, Naudojama Smartweb.